Powrot do strona glowna  

I Liga Na Zywo

Niedziela, Kwiecien 19, 2015 - --:--:-- (Europe/Warsaw)

Wczoraj
14:00
14 Bytovia
3
2
Dolcan Zabki 7
3-2  84' Surdykowski
2-2  81' Formela
1-2  57' Matuszek
3-2  84' Surdykowski
2-2  81' Formela
1-0  23' Jakóbowski

1-2  57' Matuszek
1-1  31' Gołębiewski
Wczoraj
16:00
9 Flota Sw.
2
0
Widzew Łódź 18

2-0  72' Reca
1-0  50' Kort

2-0  72' Reca
1-0  50' Kort
Wczoraj
16:00
2 Wisła Płock
1
0
GKS Tychy 16


1-0  86' Janus


1-0  86' Janus
Wczoraj
17:45
1 Zaglebie Lubin
1
0
Olimpia Grudz. 4


1-0  34' Janoszka


1-0  34' Janoszka
Wczoraj
19:00
10 Wigry Suwałki
2
1
Sandecja 15
2-1  87' Adamek
1-1  30' Nather
1-0  15' Bogusz

2-1  87' Adamek
1-0  15' Bogusz


1-1  30' Nather
Dzisiaj
12:30
6 Chojniczanka
1
1
Arka Gdynia 5

1-1  43' Grzelak
0-1  25' da Silva


1-1  43' Grzelak


0-1  25' da Silva
Dzisiaj
16:00
17 Pogon Siedlce
1
3
GKS Katowice 11
1-3  62' Pietrzak
1-2  47' Frańczak
1-1  41' Goncerz


1-0  23' Demianiuk
1-3  62' Pietrzak
1-2  47' Frańczak
1-1  41' Goncerz
Dzisiaj
16:30
3 Nieciecza KS
2
1
Miedz Legnica 12
2-1  90' Bartoszewicz
2-0  28' Kupczak
1-0  23' Plizga

2-0  28' Kupczak
1-0  23' Plizga


2-1  90' Bartoszewicz
Dzisiaj
17:00
8 OKS 1945 Olsz.
1
1
Chrobry Glogow 13

1-1  86' Koval
0-1  48' Samiec


1-1  86' Koval


0-1  48' Samiec
14:00
So
14Bytovia
Dolcan Zabki7
16:00
So
9Flota Swinoujscie
KS Widzew Łódź18
16:00
So
2Wisła Płock
GKS Tychy16
17:45
So
1Zaglebie Lubin
Olimpia Grudziadz4
19:00
So
10SKS Wigry Suwałki
Sandecja15
12:30
6Chojniczanka
Arka Gdynia5
16:00
17Pogon Siedlce
GKS Katowice11
16:30
3Nieciecza KS
Miedz Legnica12
17:00
8OKS 1945 Olsztyn
Chrobry Glogow13
01.
(01.)
Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin
 
(H) Olimpia Grudziadz (04.)
1:0
55
41:19
+22
16 - 07 - 03
26
02.
(02.)
Wisła Płock
Wisła Płock
 
(H) GKS Tychy (16.)
1:0
54
37:18
+19
16 - 06 - 04
26
03.
(03.)
Nieciecza KS
Nieciecza KS
 
(H) Miedz Legnica (12.)
2:1
51
44:22
+22
15 - 06 - 05
26
04.
(04.)
Olimpia Grudz.
Olimpia Grudziadz
 
(A) Zaglebie Lubin (01.)
0:1
39
33:28
+05
11 - 06 - 09
26
05.
(05.)
Arka Gdynia
Arka Gdynia
 
(A) Chojniczanka (06.)
1:1
39
34:30
+04
10 - 09 - 07
26
06.
(06.)
OKS 1945 Olsz.
OKS 1945 Olsztyn
 
(H) Chrobry Glogow (13.)
1:1
38
33:32
+01
09 - 11 - 06
26
07.
(07.)
Chojniczanka
Chojniczanka
 
(H) Arka Gdynia (05.)
1:1
37
36:28
+08
09 - 10 - 07
26
08.
(08.)
Dolcan Zabki
Dolcan Zabki
 
(A) Bytovia (14.)
2:3
37
32:29
+03
08 - 13 - 05
26
09.
(09.)
Flota Sw.
Flota Swinoujscie
 
(H) Widzew Lodz (18.)
2:0
36
26:21
+05
09 - 09 - 08
26
10.
(11.)
GKS Katowice
GKS Katowice
 
(A) Pogoń Siedlce (17.)
3:1
35
33:31
+02
10 - 05 - 11
26
11.
(10.)
Wigry Suwałki
SKS Wigry Suwałki
 
(H) Sandecja (15.)
2:1
35
25:28
-03
09 - 08 - 09
26
12.
(12.)
Miedz Legnica
Miedz Legnica
 
(A) Nieciecza KS (03.)
1:2
33
37:35
+02
09 - 06 - 11
26
13.
(13.)
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
 
(A) Stomil Olsztyn (08.)
1:1
29
30:38
-08
07 - 08 - 11
26
14.
(14.)
Bytovia
Bytovia
 
(H) Dolcan Zabki (07.)
3:2
27
29:39
-10
06 - 09 - 11
26
15.
(15.)
Sandecja
Sandecja
 
(A) Wigry Suwalki (10.)
1:2
26
31:43
-12
07 - 05 - 13
25
16.
(16.)
GKS Tychy
GKS Tychy
 
(A) Wisla Plock (02.)
0:1
22
22:42
-20
05 - 07 - 14
26
17.
(17.)
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
 
(H) GKS Katowice (11.)
1:3
20
21:38
-17
04 - 08 - 14
26
18.
(18.)
Widzew Łódź
KS Widzew Łódź
 
(A) Flota Swinoujscie (09.)
0:2
16
19:42
-23
03 - 07 - 15
25