Powrot do strona glowna  

I Liga Na Zywo

Piątek, Sierpien 28, 2015 - --:--:-- (Europe/Warsaw)



Spotkania zostaly zaladowane. Prosze czekac.

Wczoraj
17:30
18 Miedz Legnica
1
0
Wisła Płock 13
Wczoraj
18:00
15 Pogon Siedlce
2
0
GKS Katowice 10
Sobota
17:00
7 Chojniczanka
Bytovia 12
Sobota
17:30
9 Arka Gdynia
MKS Kluczbork 16
Sobota
18:00
11 Dolcan Zabki
Rozwój Katowice 17
Sobota
18:00
5 Zawisza
Sandecja 4
Niedziela
17:00
3 Chrobry Glogow
Olimpia Grudz. 14
Niedziela
18:00
10 GKS Katowice
Miedz Legnica 18
Niedziela
18:00
6 Zag. Sosnowiec
Pogon Siedlce 15
17:30
17:30
18Miedz Legnica
: 0
Wisła Płock13
18:00
18:00
15Pogon Siedlce
: 0
GKS Katowice10
17:00
17:00
7Chojniczanka
: -
Bytovia12
17:30
17:30
9Arka Gdynia
: -
MKS Kluczbork16
18:00
18:00
11Dolcan Zabki
: -
KS Rozwój Katowice17
18:00
18:00
5Zawisza Bydgoszcz
: -
Sandecja4
17:00
17:00
3Chrobry Glogow
: -
Olimpia Grudziadz14
18:00
18:00
10GKS Katowice
: -
Miedz Legnica18
18:00
18:00
6Zaglebie Sosnowiec
: -
Pogon Siedlce15
01.
(01.)
SKS Wigry Suwałki
SKS Wigry Suwałki
10
11:06
+05
03-01-01
05
02.
(02.)
GKS Belchatow
GKS Belchatow
10
07:05
+02
03-01-01
05
03.
(03.)
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
(H) Olimpia Grudz. (14.)
08
07:04
+03
02-02-01
05
04.
(04.)
Sandecja
Sandecja
(A) Zawisza (05.)
08
09:07
+02
02-02-01
05
05.
(05.)
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
(H) Sandecja (04.)
07
11:07
+04
02-01-02
05
06.
(06.)
Zaglebie Sosnowiec
Zaglebie Sosnowiec
(H) Pogon Siedlce (15.)
07
08:07
+01
02-01-02
05
07.
(07.)
Chojniczanka
Chojniczanka
(H) Bytovia (12.)
07
09:09
+00
02-01-02
05
08.
(08.)
OKS 1945 Olsztyn
OKS 1945 Olsztyn
07
05:05
+00
02-01-01
04
09.
(09.)
Arka Gdynia
Arka Gdynia
(H) MKS Kluczbork (16.)
07
06:07
-01
02-01-02
05
10.
(10.)
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
(A) Zag. Sosnowiec (06.)
07
05:08
-03
02-01-02
05
11.
(11.)
Dolcan Zabki
Dolcan Zabki
(H) Rozwój Katowice (17.)
06
09:06
+03
01-03-01
05
12.
(12.)
GKS Katowice
GKS Katowice
(H) Miedz Legnica (18.)
06
07:05
+02
02-00-03
05
13.
(13.)
Bytovia
Bytovia
(A) Chojniczanka (07.)
06
06:05
+01
01-03-00
04
14.
(14.)
Wisła Płock
Wisła Płock
(A) Miedz Legnica (18.)
0:1
06
03:06
-03
02-00-03
05
15.
(15.)
Olimpia Grudziadz
Olimpia Grudziadz
(A) Chrobry Glogow (03.)
05
06:06
+00
01-02-02
05
16.
(16.)
Miedz Legnica
Miedz Legnica
(A) GKS Katowice (10.)
05
05:09
-04
01-02-02
05
17.
(17.)
MKS Kluczbork
MKS Kluczbork
(A) Arka Gdynia (09.)
04
06:12
-06
01-01-03
05
18.
(18.)
KS Rozwój Katowice
KS Rozwój Katowice
(A) Dolcan Zabki (11.)
04
04:10
-06
01-01-03
05

Zapraszamy do najszybszych uslug pilka nozna wyniki w Internecie. Wszystkie wyniki sa aktualizowane automatycznie co kilka sekund.

Wybierz swoj ulubiony zespol, klikajac na gwiazdke obok nazwy zespolu.