Vote for your favorite team!


Next to the vote for your team we will also add it to the favorites section that will show your team's games convenitienly on top of the page.
Powrot do strona glowna  

Wynik ZAGLEBIE LUBIN - ZAWISZA (0:0) Video

Piątek, Moze 02, 2014 - 18:30 (Europe/Warsaw)



Spotkania zostaly zaladowane. Prosze czekac.

01.
Lechia Gdansk
19
12-03-04
31:22
+09
39
1:2
02.
Jagiellonia
18
11-03-04
32:16
+16
36
2:1
03.
Nieciecza KS
18
09-03-06
22:23
-01
30
2:0
1:0
04.
KP Legia Warszawa
18
08-05-05
33:21
+12
29
3:2
05.
Lech Poznan
18
08-04-06
27:18
+09
28
0:3
2:0
06.
Zaglebie Lubin
19
07-07-05
26:21
+05
28
---
---
07.
Pogon Szczecin
19
06-08-05
31:25
+06
26
1:1
1:1
08.
Wisła Kraków
18
07-03-08
29:33
-04
24
2:2
09.
Arka Gdynia
18
06-05-07
20:24
-04
23
1:1
10.
Korona Kielce
18
07-02-09
25:37
-12
23
4:0
1:2
11.
WKS Śląsk Wrocław
19
05-07-07
20:27
-07
22
1:2
12.
Piast Gliwice
18
05-07-06
19:26
-07
22
0:0
13.
Cracovia
18
04-07-07
27:25
+02
19
1:1
14.
Wisła Płock
18
04-06-08
19:23
-04
18
1:2
15.
KS Ruch Chorzów
18
05-02-11
24:33
-09
17
2:1
16.
Gornik Leczna
18
03-06-09
18:29
-11
15
0:0
01.
Chojniczanka
19
09-09-01
34:23
+11
36
02.
GKS Katowice
19
10-05-04
23:13
+10
35
03.
Zaglebie Sosnowiec
19
09-06-04
33:25
+08
33
04.
SKS Wigry Suwałki
19
08-05-06
32:29
+03
29
05.
Pogon Siedlce
19
09-02-08
16:19
-03
29
06.
Miedz Legnica
18
07-06-05
23:12
+11
27
07.
Sandecja
17
07-06-04
19:13
+06
27
08.
Gornik Zabrze
19
07-06-06
26:21
+05
27
09.
Podbeskidzie
19
06-07-06
20:20
+00
25
10.
Olimpia Grudziadz
18
07-03-08
25:24
+01
24
11.
Bytovia
19
06-06-07
24:25
-01
24
12.
Chrobry Glogow
19
06-05-08
30:31
-01
23
13.
OKS 1945 Olsztyn
19
06-07-06
23:18
+05
22
14.
Stal Mielec
18
05-05-08
17:27
-10
20
15.
KS Wisła Puławy
19
04-07-08
22:32
-10
19
16.
Znicz Pruszkow
18
05-03-10
17:28
-11
18
17.
GKS Tychy
18
04-05-09
17:26
-09
17
18.
MKS Kluczbork
18
01-09-08
15:30
-15
12
29/11/16
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
26/10/16
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
29/11/16
Arka Gdynia
Arka Gdynia
10
Bytovia
Bytovia
10
25/10/16
Bytovia
Bytovia
10
Arka Gdynia
Arka Gdynia
10
30/11/16
SKS Wigry Suwałki
Wigry Suwałki
GKS Jastrzebie
Jastrzebie
25/10/16
GKS Jastrzebie
Jastrzebie
SKS Wigry Suwałki
Wigry Suwałki
 
30/11/16
Wisła Kraków
Wisła Kraków
 8
Lech Poznan
Lech Poznan
5
25/10/16
Lech Poznan
Lech Poznan
5
Wisła Kraków
Wisła Kraków
8
20/09/16
GKS Jastrzebie
Jastrzebie
Gornik Leczna
Gornik Leczna
 
20/09/16
Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
8
SKS Wigry Suwałki
Wigry Suwałki
5
21/09/16
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
Lechia Gdansk
Lechia Gdansk
21/09/16
KS Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
15
Lech Poznan
Lech Poznan
5
22/09/16
KSZO 1929
KSZO 1929
Arka Gdynia
Arka Gdynia
22/09/16
Bytovia
Bytovia
10
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
11
27/09/16
Chojniczanka
Chojniczanka
1
Wisła Kraków
Wisła Kraków
8
28/09/16
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
7
Jagiellonia
Jagiellonia
2
09/08/16
Olimpia Zambrow
Olimpia Zamb.
Arka Gdynia
Arka Gdynia
09/08/16
KSZO 1929
KSZO 1929
KS Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
09/08/16
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
Korona Kielce
Korona Kielce
 
09/08/16
Zaglebie Sosnowiec
Zag. Sosnowiec
 3
Wisła Kraków
Wisła Kraków
8
09/08/16
Miedz Legnica
Miedz Legnica
7
Gornik Leczna
Gornik Leczna
16
09/08/16
Podbeskidzie
Podbeskidzie
9
Lech Poznan
Lech Poznan
5
09/08/16
SKS Wigry Suwałki
Wigry Suwałki
5
Nieciecza KS
Nieciecza KS
3
09/08/16
Cracovia
Cracovia
13
Jagiellonia
Jagiellonia
2
10/08/16
GKS Jastrzebie
Jastrzebie
RKS Radomiak Radom
Radomiak Radom
10/08/16
KKS Kalisz
KKS Kalisz
Pogon Szczecin
Pogon Szczecin
10/08/16
Sandecja
Sandecja
6
WKS Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
11
10/08/16
Bytovia
Bytovia
10
Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin
6
10/08/16
Chojniczanka
Chojniczanka
1
Stal Mielec
Stal Mielec
14
10/08/16
Gornik Zabrze
Gornik Zabrze
8
KP Legia Warszawa
Legia Warszawa
4
11/08/16
OKS 1945 Olsztyn
OKS 1945 Olsz.
13
KS Ruch Chorzów
Ruch Chorzów
15
24/08/16
Piast Gliwice
Piast Gliwice
12
Lechia Gdansk
Lechia Gdansk
1  
22/07/16
RKS Radomiak Radom
Radomiak Radom
 
GKS Katowice
GKS Katowice
22/07/16
KS Energetyk ROW Rybnik
Energetyk ROW Rybnik
OKS 1945 Olsztyn
OKS 1945 Olsz.
23/07/16
Olimpia Zambrow
Olimpia Zamb.
GKS Tychy
GKS Tychy
23/07/16
Swit Nowy Dwor Maz.
Swid NDM
SKS Wigry Suwałki
Wigry Suwałki
23/07/16
Legionovia
Legionovia
Zaglebie Sosnowiec
Zag. Sosnowiec
23/07/16
KS Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
Chrobry Glogow
Chrobry Glogow
23/07/16
KS Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
Sandecja
Sandecja
23/07/16
Blekitni Stargard Szcz.
Blekitni St.Sz
Bytovia
Bytovia
23/07/16
KSZO 1929
KSZO 1929
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
 
23/07/16
KKS Kalisz
KKS Kalisz
Polonia Bytom
Polonia Bytom
23/07/16
Wda Swiecie
Wda Swiecie
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
23/07/16
GKS Belchatow
Belchatow
Miedz Legnica
Miedz Legnica
23/07/16
Kotwica Kolobrzeg
Kotwica Kol.
Chojniczanka
Chojniczanka
26/07/16
Rominta Goldap
Rominta Goldap
Arka Gdynia
Arka Gdynia
27/07/16
Stal Mielec
Stal Mielec
14
Wisła Płock
Wisła Płock
14
15/07/16
KS Raków Częstochowa
Raków Częstochowa
KS Wisła Puławy
Wisła Puławy
 
16/07/16
Swit Nowy Dwor Maz.
Swid NDM
 
Znicz Pruszkow
Znicz Pruszkow
16/07/16
Wda Swiecie
Wda Swiecie
KS Rozwój Katowice
Rozwój Katowice
16/07/16
JKS 1909 Jaroslaw
JKS 1909 Jaroslaw
KS Energetyk ROW Rybnik
Energetyk ROW Rybnik
16/07/16
Lechia Tomaszow Maz.
Lechia Tom. M.
Stal Mielec
Stal Mielec
16/07/16
LKS Lomza
LKS Lomza
 
GKS Tychy
GKS Tychy
16/07/16
KKS Kalisz
KKS Kalisz
MKS Kluczbork
MKS Kluczbork
 
16/07/16
Chelmianka Chelm
Chelmianka
 
Olimpia Zambrow
Olimpia Zamb.
16/07/16
Nadwislan Gora
Nadwislan Gora
Legionovia
Legionovia
16/07/16
Blekitni Stargard Szcz.
Blekitni St.Sz
WKS Gryf Wejherowo
Gryf Wejherowo
16/07/16
GKS Jastrzebie
Jastrzebie
Olimpia Grudziadz
Olimpia Grudz.
16/07/16
Odra Opole
Odra Opole
KS Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
16/07/16
Stilon Gorzów Wlkp.
Stilon Gorzow
 
Pogon Siedlce
Pogon Siedlce
16/07/16
Miedz II Legnica
Miedz II Legnica
 
GKS Belchatow
Belchatow
16/07/16
Garbarnia Krakow
Garbarnia Kr.
Puszcza Niepolomice
P. Niepolomice
16/07/16
Pogoń Lębork
Pogoń Lębork
Kotwica Kolobrzeg
Kotwica Kol.
16/07/16
RKS Radomiak Radom
Radomiak Radom
ZKS Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
17/07/16
Swit Skolwin
Swit Skolwin
Polonia Bytom
Polonia Bytom
 
24/09/13
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza
Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin
 
Śr 16/04/2014
Puchar Po...
Arka Gdynia - Zaglebie ...
0:0
Śr 26/03/2014
Puchar Po...
Sandecja - Zaglebie ...
0:5
So 11/08/2012
Puchar Po...
Wisła Płock - Zaglebie ...
2:4
Śr 16/10/2013
Puchar Po...
GKS Katowice - Zawisza
0:1
Wt 23/07/2013
Puchar Po...
Lech Rypin - Zawisza
0:2
So 26/04/2014
Ekstraklasa
Śląsk Wro... - Zaglebie ...
1:0
Śr 16/04/2014
Puchar Po...
Arka Gdynia - Zaglebie ...
0:0
So 12/04/2014
Ekstraklasa
Zaglebie ... - Legia War...
1:3
So 05/04/2014
Ekstraklasa
Lechia Gd... - Zaglebie ...
2:1
Po 31/03/2014
Ekstraklasa
Zaglebie ... - Wisła Kraków
3:1
Śr 26/03/2014
Puchar Po...
Sandecja - Zaglebie ...
0:5
Ni 16/03/2014
Ekstraklasa
Zaglebie ... - Śląsk Wro...
2:2
Ni 23/02/2014
Ekstraklasa
Korona Ki... - Zaglebie ...
1:1
Ni 16/02/2014
Ekstraklasa
Zaglebie ... - Gornik Za...
3:0
Pi 07/02/2014
Przyjazny...
Zaglebie ... - Changchun...
1:0
So 26/04/2014
Ekstraklasa
Legia War... - Zawisza
2:0
So 08/02/2014
Przyjazny...
Zawisza - Arka Gdynia
2:0
Śr 05/02/2014
Przyjazny...
Dynamo Mo... - Zawisza
2:1
Po 03/02/2014
Przyjazny...
Otelul Ga... - Zawisza
1:0
So 23/11/2013
Ekstraklasa
Zawisza - Widzew Łódź
2:0
Śr 16/10/2013
Puchar Po...
GKS Katowice - Zawisza
0:1
Wt 24/09/2013
Ekstraklasa
Zawisza - Zaglebie ...
2:0
So 21/09/2013
Ekstraklasa
Lechia Gd... - Zawisza
1:1
So 14/09/2013
Ekstraklasa
Zawisza - Cracovia
2:0
Pi 02/08/2013
Ekstraklasa
Zawisza - Pogon Szc...
1:1
Janoszka
4
Wozniak
3
Janus
3
Piatek
2
Nespor
2
Guldan
2
Buksa
2
Jach
1
Kubicki
1
Starzynski
1
Lewicki
5
Drygas
3
Smektala
2
Angielski
2
Patejuk
1
Arel
1
Stawarczyk
1
Kaminski
1
Danielak
1
Panayotov
1
2015/2016
Ekstraklasa
Pozycja 04
12-09-09   41:37
2014/2015
I Liga
Pozycja 01
23-08-03   57:20
2013/2014
Ekstraklasa
Pozycja 15
07-08-15   31:40
2012/2013
Ekstraklasa
Pozycja 09
11-07-12   38:37
2011/2012
Ekstraklasa
Pozycja 09
11-07-12   36:42
2010/2011
Ekstraklasa
Pozycja 11
10-09-11   31:38
2009/2010
Ekstraklasa
Pozycja 10
08-11-11   30:38
2008/2009
I Liga
Pozycja 02
21-06-07   68:33
2007/2008
Ekstraklasa
Pozycja 05
15-07-08   43:30
2006/2007
Ekstraklasa
Pozycja 01
18-08-04   57:29
2005/2006
Ekstraklasa
Pozycja 03
14-07-09   45:32
2004/2005
Ekstraklasa
Pozycja 12
06-10-10   31:41
2003/2004
I Liga
Pozycja 02
18-07-05   41:25
2002/2003
Ekstraklasa
Pozycja 12
08-08-14   34:44
2000/2001
Ekstraklasa
Pozycja 05
14-04-12   43:40
1999/2000
Ekstraklasa
Pozycja 05
12-09-09   42:37
1998/1999
Ekstraklasa
Pozycja 08
09-11-10   42:44
1997/1998
Ekstraklasa
Pozycja 13
12-07-15   39:40
1996/1997
Ekstraklasa
Pozycja 07
13-10-11   44:38
1995/1996
Ekstraklasa
Pozycja 08
11-11-12   34:35
1994/1995
Ekstraklasa
Pozycja 04
16-10-08   48:41
2015/2016
I Liga
Pozycja 05
15-07-12   57:51
2014/2015
Ekstraklasa
Pozycja 16
08-05-17   32:52
2013/2014
Ekstraklasa
Pozycja 06
11-09-10   43:37
2012/2013
I Liga
Pozycja 01
19-09-06   69:26
2011/2012
I Liga
Pozycja 03
16-11-07   47:39
2006/2007
I Liga
Pozycja 14
12-02-20   30:64
2005/2006
I Liga
Pozycja 06
13-14-07   38:26
Nazwa Stadionu
Dialog Arena
Pojemnosc stadionu
16300
Stadion Miejski
Lubin
Rok zalozenia
1945
Numer telefonu
+48 (76) 746 9600
Numer faksu
+48 (76) 746 9601
Email
sekretariat@zaglebie.kghm.pl
Adres
ul. Marii Sklodowskiej Curie 98, 59-300, Lubin, Poland
Witryna internetowa
http://www.zaglebie-lubin.pl
Nazwa Stadionu
Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka
Pojemnosc stadionu
20247
Stadion Miejski
Bydgoszcz
Rok zalozenia
1946
Numer telefonu
+48 (52) 588 0832
Numer faksu
+48 (52) 588 0832
Email
biuro@wkszawisza.pl
Adres
ul. Gdańska 163, 85-915, Bydgoszcz, Poland
Witryna internetowa
http://www.wkszawisza.pl

Zapraszamy do najszybszych uslug pilka nozna wyniki w Internecie. Wszystkie wyniki sa aktualizowane automatycznie co kilka sekund.

Wybierz swoj ulubiony zespol, klikajac na gwiazdke obok nazwy zespolu.