Piłka nożna wyniki Wtorek: FA Cup


Poniedziałek, 22, 2018 (Europe/Warsaw)



Spotkania zostaly zaladowane. Prosze czekac.

Wt 16/01
Wt
Leicester City
Leicester
8
Fleetwood Town
Fleetwood
11
Wt 16/01
Wt
West Ham United FC
West Ham
11
Shrewsbury
Shrewsbury
2
Wt 16/01
Wt
Mansfield
Mansfield
7
Cardiff City
Cardiff City
3
Wt 16/01
Wt
Sheffield FC
Sheffield FC
17
Carlisle Utd
Carlisle Utd
13
Wt 16/01
Wt
Reading FC
Reading
18
Stevenage FC
Stevenage
15
Wt 16/01
Wt
Olympique Marseille
Olympique Marseille
2
Strasbourg
Strasbourg
12
Wt 16/01
Wt
Girondins Bordeaux
Bordeaux
 13
SM Caen
Caen
9
Wt 16/01
Wt
AS Monaco
AS Monaco
3
Nice Côte d'Azur
Nice
6
    Tabela Ligue 1
01.
(01.)
56
+51
68:17
18-02-02
22
1:2
02.
(02.)
48
+29
51:22
14-06-02
22
2:1
03.
(03.)
47
+23
45:22
14-05-03
22
2:0
04.
(04.)
46
+29
51:22
14-04-04
22
3:1
05.
(05.)
34
-02
19:21
10-04-08
22
0:1
06.
(06.)
34
-03
28:31
10-04-08
22
1:0
07.
(07.)
31
+05
20:15
07-10-05
22
2:1
08.
(08.)
31
-03
27:30
09-04-09
22
1:0
09.
(09.)
29
-05
24:29
08-05-09
22
1:3
10.
(10.)
27
-10
27:37
07-06-09
22
3:2
11.
(11.)
27
-10
14:24
08-03-11
22
0:2
12.
(12.)
26
-07
24:31
07-05-10
22
1:0
13.
(13.)
25
-04
20:24
07-04-11
22
3:1
14.
(14.)
25
-14
31:45
07-04-11
22
2:3
15.
(15.)
24
-09
22:31
07-03-12
22
1:0
16.
(16.)
23
-17
20:37
06-05-11
22
0:1
17.
(17.)
22
-07
25:32
04-10-08
22
0:1
18.
(18.)
22
-14
19:33
06-04-12
22
0:1
19.
(19.)
20
-12
20:32
05-05-12
22
1:2
20.
(20.)
15
-20
18:38
04-03-15
22
1:3
Wt 16/01
Wt
Caloundra FC
Caloundra FC
Sunshine Coast FC
Sunshine Coast
AUS
Wt 16/01
Wt
Peninsula Power
Peninsula Pow.
AUS
Brisbane City
Brisbane City
AUS
Wt 16/01
Wt
Adelaide Blue Eagles
A. Blue Eagles
AUS
Cumberland Utd
Cumberland Utd
Wt 16/01
Wt
FK Suduva
FK Suduva
LTU
FK Palanga
Palanga
LTU
Wt 16/01
Wt
Dila Gori
Dila Gori
GEO
FC Gagra Tbilisi
Gagra Tbilisi
GEO
Wt 16/01
Wt
Slavoj Trebisov
Slavoj Treb.
SWK
Zemplin Michalovce
Michalovce
SWK
Wt 16/01
Wt
FK Korzo Prilep
Korzo Prilep
MAC
Shkendija'79
Shkendija'79
MAC
Wt 16/01
Wt
FK Desna Chernihiv
Desna
UKR
Stal Kamianske Youth
Stal Kamianske Youth
Wt 16/01
Wt
Kelantan FA
Kelantan
MYS
Persija Jakarta
Persija Jakar.
IDN
Wt 16/01
Wt
Sport Podbrezova
Podbrezova
SWK
FK Pohronie
Pohronie
SWK
Wt 16/01
Wt
Velez Mostar
Velez Mostar
BIH
Mladost Doboj Kakanj
Mladost Dob.K.
BIH
Wt 16/01
Wt
PSS Sleman
PSS Sleman
PDRM FA
PDRM FA
MYS
Wt 16/01
Wt
Sigma Olomouc
Sigma Olomouc
CZE
Hradec Kralove
Hradec Kralove
CZE
Wt 16/01
Wt
Ahli Amman
Ahli Amman
JOR
Al Asala
Al Asala
Wt 16/01
Wt
Petaling Jaya Rangers
Petaling Jaya Rangers
Johor Darul Takzim II
JDT II
MYS
Wt 16/01
Wt
Slaven Koprivnica
Slaven Belupo
CRO
NK Brinje
NK Brinje
Wt 16/01
Wt
Korona Kielce
Korona Kielce
POL
: 0
Sepsi OSK
Sepsi OSK
Wt 16/01
Wt
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
CZE
Loko Vltavin
Loko Vltavin
CZE
Wt 16/01
Wt
Eintr. Braunschweig
Braunschweig
GER
Hertha BSC II
Hertha II
GER
Wt 16/01
Wt
Karmiotissa Polemidion
Karmiotissa Polemidion
Astra Ploiesti
Astra Ploiesti
ROM
Wt 16/01
Wt
FK Austria Wien
Austria Wien
AUT
FAC Team für Wien
FAC Team für Wien
AUT
Wt 16/01
Wt
Holstein Kiel
Holstein Kiel
GER
FC Seoul
FC Seoul
KOR
Wt 16/01
Wt
FC Winterthur
Winterthur
SUI
Grasshoppers U21
Grasshoppers U21
Wt 16/01
Wt
Selección AFE
Selección AFE
Yanbian Baekdu Tigers FC
Yanbian
CHN
Wt 16/01
Wt
F91 Dudelange
Dudelange
LUX
Saarbrucken
Saarbrücken
GER
Wt 16/01
Wt
St. Gallen
St. Gallen
SUI
Sturm Graz
Sturm Graz
AUT
Wt 16/01
Wt
FC Luzern
Luzern
SUI
Shanghai Shenhua FC
Shanghai Shenhua
CHN
Wt 16/01
Wt
AFC Ajax Youth
AFC Ajax Youth
Schalke U19
Schalke U19
Wt 16/01
Wt
Mattersburg
Mattersburg
AUT
Ulsan Hyundai
Ulsan Hyundai
KOR
Wt 16/01
Wt
NK Krško
Krško
SLO
NŠ Drava Ptuj
NŠ Drava Ptuj
Wt 16/01
Wt
Jiangsu Sainty FC
Jiangsu Sainty
CHN
VSG Altglienicke
VSG Altglienicke
Wt 16/01
Wt
AFC Nove Mesto
Nove Mesto
SWK
FC Nitra
Nitra
SWK
Wt 16/01
Wt
CDR Quarteirense
CDR Quarteirense
Servette FC
Servette
SUI
Wt 16/01
Wt
Kolding IF
Kolding IF
DEN
SonderjyskE
SønderjyskE
DEN
Wt 16/01
Wt
DSC
DSC
AUT
SV Wildon
SV Wildon
Wt 16/01
Wt
Admira
Admira
AUT
ASK Ebreichsdorf
Ebreichsdorf
AUT
Wt 16/01
Wt
Erzgebirge Aue
Aue
GER
FC Rot-Weiß Erfurt
Erfurt
GER
Wt 16/01
Wt
SC Mannsdorf
SC Mannsdorf
Gersthofer SV
Gersthofer SV
Wt 16/01
Wt
FCM Traiskirchen
FCM Traiskirchen
SKN St. Pölten
St. Polten
AUT
Wt 16/01
Wt
FC Admira II
Admira II
AUT
SK Sturm Graz II
Sturm Graz II
AUT
Wt 16/01
Wt
Bor. Mönchengladbach
Gladbach
GER
Fortuna Düsseldorf
Düsseldorf
GER
Wt 16/01
Wt
FK Austria Wien II
Austria Wien II
AUT
: 0
SC Wiener Neustadt
Wiener Neustadt
AUT
Wt 16/01
Wt
TuS Haltern
TuS Haltern
Westfalia Rhynern
Westfalia Rh.
GER
Wt 16/01
Wt
1.FC Köln II
Koln II
GER
SSVg Velbert 1902
Velbert
GER
Wt 16/01
Wt
Deportivo Lara
Deportivo Lara
VEN
Trujillanos FC
Trujillanos
VEN
Wt 16/01
Wt
Hamburger SV II
HSV II
GER
Teutonia Ottensen
Teutonia Ottensen
Anulowane
Wt
Bolivar
Bolívar
BOL
 : 
San Jose BOL
CD San José
BOL
Anulowane
Wt
St Mochta's
St Mochta's
IRE
 : 
St Patrick's Dublin
St Patrick's
IRE
Wt 16/01
Wt
Caracas FC
Caracas FC
VEN
Monagas SC
Monagas SC
VEN
Wt 16/01
Wt
Oriente Petrolero
Oriente Petrol
BOL
Royal Pari
Royal Pari



Zapraszamy do najszybszych uslug pilka nozna wyniki w Internecie. Wszystkie wyniki sa aktualizowane automatycznie co kilka sekund.

Wybierz swoj ulubiony zespol, klikajac na gwiazdke obok nazwy zespolu.